Facebook ile Bağlan
Sahne / Stüdyo » Ses Kartları » Ses Kartları

Görseller Yükleniyor
Steinberg UR22C Kayıt PaketiSteinberg UR22C Kayıt PaketiSteinberg UR22C Kayıt PaketiSteinberg UR22C Kayıt Paketi
Steinberg UR22C Kayıt Paketi

Havale - Tek Çekim (%10 İndirimli)

4,799.01 TL

KDV Dahildir.

Taksitli Satış Fiyatı

5,332.23 TL

KDV Dahildir.

Toptan Satış Fiyatı

4,799.00 TL

KDV Dahil.

 • Ürün Özellikleri
 • Taksit Seçenekleri
 • Kargo ve Garanti
 • Ürün Yorumları
 • Ürün Videosu

UR22C Kayıt Paketi

Harika kayıtlar yapmak için ihtiyacınız olan her şey!

 

UR22C Kayıt Paketi, yüksek kaliteli müzik, podcast veya röportaj kaydetmek ve canlı yayın için eksiksiz bir pakettir. Kompakt, sağlam UR22C ses arabirimi, harika kayıtlar yapmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmanızı sağlayan ST-M01 mikrofon ve ST-H01 kulaklıkla birlikte stüdyo standardı olan 32-bit / 192kHz kalitesinde kayıt yapmak için gereken tüm bağlantılara ve olanaklara sahiptir.

 

Hepsi bir arada paket Her sesin en ince nüansını yakalayın Maksimum yaratıcılık için hızlı ve güvenilir bağlantı Gecikmesiz DSP monitörleme

 

 

Steinberg Plus

UR-C serisi ses kartlarından birine sahipseniz Steinberg Plus gerçek bir ‘artı' dır. Neden? Çünkü size ücretsiz olarak çok çeşitli VST enstrümanları ve VST ses plug-in setleri sunuyoruz. Bu, şimdiye kadar yaptığımız en iyi arayüz ailesine yaptığınız yatırım için size teşekkür etmenin bir yoludur. Steinberg Plus içeriği düzenli olarak güncellenmektedir.

 

Özellikler

 

32-bit/192 kHz ses çözünürlüğü

URC serisinde kullanılan endüstri lideri dönüştürücüler, 32 bit çözünürlükte maksimum 192 kHz örnekleme hızı sayesinde olağanüstü ses kalitesi sunar. Yüksek kaliteli dönüşüm, mükemmel bir ses üretimi için çok önemli bir ilk adımdır ve UR-C arayüzleriyle Steinberg'in tasarımcıları, olağanüstü analog-dijital dönüşüm için en iyi bileşen kombinasyonunu seçmede büyük miktarda zaman, çaba ve titiz araştırmalara yatırım yaptı. UR serisinin mükemmel yapı kalitesine ek olarak, URC modellerinin ses kalitesi, bileşenlerin dikkatli bir şekilde ayarlanması ve 32 bit dönüştürücülerin dahil edilmesiyle rafine edilmiştir. Bunlar, kaydedilen her sinyalin en ince nüanslarını hassas ve şeffaf bir şekilde yakalamak için yeni bir standart belirleyerek, tüm üretim süreci boyunca en küçük ses detaylarının bile korunmasını sağlar.

USB-C ile Superspeed USB 3.1

URC arayüzleri, Mac ve PC bilgisayarların yanı sıra iOS aygıtlarına hızlı, güvenilir ve kesintisiz bağlantı sağlayan USB 3.1 Gen 1 SuperSpeed standardına sahiptir. Yeni tasarlanan SSP3 çipimiz ve en yeni, en gelişmiş sürücülerimiz tarafından sağlanan gelişmiş düşük gecikme süresiyle birlikte, UR-C serisi, kayıt yaptığınız her yerde size huzur verir. Ayrıca USB 2.0 standardıyla uyumlu olarak, USB 3 bağlantısı sağlamayan bilgisayarlarla gelişmiş düşük gecikme süresinin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ultra sağlam yapı

Sağlam bir metal gövde ile en titiz standartlara göre üretilen URC'LER, yolun tüm zorluklarına dayanacak kadar sağlamdır. Konum kaydı veya sadece vitesinizi bir yerden başka bir yere taşımak her zaman çarpma, patlama, düşme veya sıyrılma riski ile birlikte gelir. Bu arabirimlerin olağanüstü yapı kalitesi, yolculuk hakkında endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir; kayıt için ayarladığınızda, yüksek kaliteli dahili bileşenlerin her seferinde mükemmel şekilde çalışmasını sağlayacak kadar dayanıklıdırlar.

DSP efektleriyle gecikmesiz monitörleme

Dahili dijital sinyal işleme (DSP) ile URC arayüzleri, tüm yönlendirmelerin ve ayarların basit kontrolü de dahil olmak üzere her DAW için efektlerle sıfır gecikme izleme sağlar. Apple Macintosh, Windows PC, iPad veya iPhone kullanıyor olsanız da Yamaha'nın özel tasarımlı SSP3 DSP yongası ile güçlendirilmiş dspMıxFx teknolojisinin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Herhangi bir DAW yazılımının kullanıcıları için çok beğenilen REV-X reverb, Sweet Spot Morphing Kanal Şeridi ve Gitar Amplifikatörü Klasikleri ile birlikte gecikmesiz izleme sunar. Cubase (Mac veya PC) kullanıldığında, tüm gelişmiş izleme yetenekleri, Gerçek Entegre İzleme teknolojisi ile uygulamanın guı'sine tamamen entegre edilmiştir. İzleme özelliklerini Cubase veya dspMixFx uygulamasından kontrol etmeyi seçebilirken, dspMixFx UR-C karıştırma uygulaması arabirim başka herhangi bir ses yazılımıyla kullanıldığında tüm efektlerin kontrolüne izin verir.

A Sınıfı D-PRE mikrofon preampları

RC serisi, bu fiyat sınıfında eşsiz yıldız kayıt kalitesi sunan D-PRE preamp'lara sahiptir. Yamaha'nın çok beğenilen D-PRE preamp'ları gerçekten şeffaf ve güzel detaylı ses sunar. Görkemli bir şekilde detaylandırılmış yüksek kaliteli, kusursuz dinamik yanıt ve zengin, yuvarlatılmış düşük frekanslar, piyasaya sunulduğundan bu yana endüstri profesyonelleri ve medya tarafından övgüyle karşılanan çok özel, sınıf lideri bir preamp olan D-Pre'nin ayırt edici özellikleridir. Ve bu sıcak, şeffaf sesi sadakatle yakalamak ve yeniden oynatmak için URC'LER, 32 bit / 192 kHz'e kadar çözünürlüğe sahip AD ve DA dönüştürme aşamalarına sahiptir.

Tüm büyük ses yazılımları ile uyumlu

UR-Cs'lerimiz ASIO, Core Audio veya WDM standardını destekleyen tüm büyük ses yazılımlarıyla uyumludur ve nerede olursanız olun ve hangi daw'yi kullanırsanız kullanın tam entegre DSP tabanlı izleme kurulumu sağlar. Cubase ve hemen hemen tüm daw'larla sorunsuz bir şekilde entegre olan URC'LER, yerleşik SSP3 DSP yongası ve en yeni dspMıxFx teknolojisi ile DSP destekli FX ile gecikmesiz izleme sağlar.

CC Modu ile iOS cihazlara tam uyumlu

UR-C ünitelerini iPad için Steinberg'in Cubasis'i gibi bir iOS ses uygulamasıyla birleştirmek size tamamen mobil bir ses kayıt çözümü sunar. Tüm UR-C arayüzleri, bir iPad veya iPhone'a bağlandığında otomatik olarak Sınıf Uyumlu (CC) moda geçer ve UR22C, UR24C ve UR44C, USB-C donanımlı iPad Pro modelleri tarafından bile veri yolu ile çalıştırılabilir. Steinberg'in Cubasis iPad uygulaması veya diğer iOS ses uygulamalarıyla UR-Cs, iPad veya iPhone'da zahmetsizce sezgisel bir üretim deneyimi sunar.

Canlı yayın için Loopback fonksiyonu

Urc'lerin geri döngü işlevi, performansları internete canlı yayınlamanın kolay bir yolunu sunar. Genellikle canlı çevrimiçi yayınların ana bilgisayarları tarafından kullanılır, işlev etkin olduğunda, UR-C'ye gelen ses sinyalleri (mikrofon, gitar veya hat kaynağı gibi), Cubase veya başka bir DAW gibi ses çalma yazılımından gelen sinyalle birleştirilir. bilgisayarın içinde. Birleştirilen sinyal daha sonra seçtiğiniz yazılım aracılığıyla çevrimiçi akış için bilgisayara geri gönderilir. Ve Orkların yerleşik efektleriyle sesinizi düzeltebilirsiniz, örneğin çevrimiçi karaoke yaparken biraz yankı ekleyebilirsiniz.

 

Dahili Yazılımlar

 

Cubase AI

Steinberg'in ödüllü gelişmiş müzik prodüksiyon sistemi Cubase Pro'ya dayanan Cubase AI, stüdyo kalitesinde kayıt için güçlü, tek duraklı bir müzik yazılımı çözümüdür. Ses ve MIDI kayıt, düzenleme, karıştırma ve puanlamayı tek bir entegre yazılım paketinde birleştiren Cubase AI, bilgisayar tabanlı müzik prodüksiyon dünyasına mükemmel bir giriş niteliğindedir. Steinberg'in gelişmiş ses motoru, esnek yönlendirme ve tam otomatik gecikme telafisi ile 48 MIDI, 16 enstrüman, 32 ses parçası ve 16 fiziksel girişi destekler. Cubase AI, bir dizi yüksek kaliteli ses efekti işlemcisi, HALion Sonic SE iş istasyonu enstrümanı ve yıldız karıştırma deneyimi için MixConsole ile birlikte gelir.

Cubasis LE

UR-C'nin iPad ile sorunsuz entegrasyonu, ipad'inizde profesyonel müzik prodüksiyonları oluşturmak için Cubasis Le'nin dahil edilmesiyle geliştirilmiştir. Büyük kardeşi Cubasis'in aynı görünümüne ve hissine sahip olan Cubasis LE, hızlı ve kolay kullanım için özel olarak tasarlanmıştır, kayıt, düzenleme ve karıştırmayı bir esinti haline getirir ve yaratıcılığınız için yeni bir olasılıklar dünyası açar. Dört adede kadar ses ve dört MIDI parçasını destekler, stüdyo sınıfı efekt işlemcilerine sahip bir miksere sahiptir ve ayrıca 25 sanal enstrüman sesine sahip sanal bir enstrüman olan MicroSonic, sanal bir klavye, örnek düzenleyici ve anahtar düzenleyici içerir.

WaveLab LE

UR22 Kayıt Paketi ayrıca ses düzenleme ve yayınlama için giriş seviyesi ancak güçlü bir yazılım paketi olan WaveLab LE ile birlikte gelir. Mastering ve diğer birçok sesle ilgili görev için önde gelen paket olan WaveLab Pro'ya dayanan WaveLab LE, 20'den fazla işleme özelliği ve eklentisi içerir. Son derece sezgisel, özelleştirilebilir bir çalışma ortamı, tek bir pencere arayüzüne dayanan kullanıcı dostu bir çalışma alanı, 3B spektrum görünümü, erişilebilir menüler / komutlar ve esnek bir yerleştirme sistemi gibi analiz özellikleri sayesinde iş akışınızı hızlandırır. WAV, AIFF, OGG, FLAC ve MP3 dahil olmak üzere çoklu ses formatları desteklenir. Ayrıca iki parçaya kadar ses montaj yetenekleri içerir.

dspMıxFx mix uygulaması

UR-C arayüzleri, dahili DSP yongası ve dspMıxFx UR-C yazılımı sayesinde tüm yönlendirmelerin ve ayarların basit kontrolü ile her DAW için efektlerle sıfır gecikmeli izleme sağlar. Yamaha'nın özel tasarımlı SSP3 DSP çipi ile desteklenen dspMıxFx teknolojisi, herhangi bir DAW yazılımının kullanıcıları için çok beğenilen REV-X reverb, Sweet Spot Morphing Kanal Şeridi ve Gitar Amplifikatörü Klasikleri ile birlikte gecikmesiz izleme sunar. Cubase'i kullanırken, tüm gelişmiş izleme yetenekleri True Integrated Monitoring teknolojisi ile uygulamanın guı'sine tam olarak entegre edilmiştir ve kullanıcılar izleme yeteneklerini Cubase veya dspMıxFx uygulamasından kontrol etmeyi seçebilirler.

Steinberg Plus

UR-C serisi ses arayüzlerimizden birine sahipseniz Steinberg Plus gerçek bir ‘artı' dır. Neden Artı? Çünkü size ücretsiz olarak çok çeşitli VST enstrümanları ve VST ses döngüsü setleri sunuyoruz. Bu, şimdiye kadar yaptığımız en iyi arayüz ailesine yaptığınız yatırım için size teşekkür etmenin bir yoludur. Steinberg Plus içeriği düzenli olarak güncellenir.

 

STM 01 stüdyo kondenser mikrofon

 

Ürünle birlikte verilen ST-M01 stüdyo kondenser mikrofonu, istediğiniz ses kaynağının her nüansını kaydetmek için ideal olan temiz, pürüzsüz yanıtı, yüksek hassasiyeti ve geniş frekans yanıtı ile yüksek kaliteli stüdyo mikrofonlarına rakip olur. İster vokal, röportaj, akustik gitar, ister başka bir enstrüman kaydediyor olun, hatta saha kayıtları yapıyor olun, ST-M01 sesin her detayını mükemmel kalitede yakalar.

 

ST-H01 monitör kulaklıkları

 

UR22C Kayıt Paketine dahil olan ST-H01 monitör kulaklıkları, doğru, sonik olarak nötr bir dinleme deneyimi sunarak, kayıt sırasında ve son karışımınızı yaparken izleme için ideal bir arkadaştır. Yakın destekli tasarım, vokal kaydı sırasında mikrofona düşük kanama seviyeleri anlamına gelir, bu da kendi vokallerini kaydeden şarkıcılar için idealdir.

 

UR22 Kayıt Paketini kullanmanın Avantajları

 

Müziğinizi ihtiyacınız olan her şeyle kaydetmeye başlayın

UR22 Kayıt Paketi, şarkılarınızı fantastik 32 bit / 192 kHz kalitesinde kaydetmek ve üretmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Kompakt, sağlam UR22 ses arabirimi mikrofonlar ve enstrümanlar için girişlere, MIDI girişlerine ve çıkışlarına sahiptir, böylece her enstrüman veya ses mükemmel kalitede kaydedilebilir. DSP efektleriyle gecikmesiz izleme özelliğini kullanarak kayıt sırasında dinleyin, bilgisayarlara veya iOS aygıtlarına hızlı ve güvenilir bağlantı sayesinde istediğiniz yerde kayıt yapabilir ve karıştırabilirsiniz. Birlikte verilen yüksek kaliteli kondenser mikrofon, XLR kablosu, kulaklıklar ve Cubase AI kayıt yazılımı onu ideal kayıt paketi yapar.

Podcast'ler oluşturun

Herhangi bir çevrimiçi ortamda yayınlanacak podcast'leri kaydederek düşüncelerinizi, ilhamınızı, fikirlerinizi ve haberlerinizi dünyayla paylaşın veya dağıtım veya indirme için ses dosyalarına yazın. Bu harika taşınabilir üretim paketi ile evinizde veya herhangi bir yerde, bilgisayara veya iOS cihazına kayıt yapın. Büyüyen ASMR ses üreticileri topluluğuna katılmak istiyorsanız, birlikte verilen yüksek kaliteli mikrofon, D-PRE mikrofon preampları ve 32 bit / 192 kHz kayıt kalitesi, her uyarıcı sesi en ince ayrıntısına kadar yakalayabileceğiniz anlamına gelir.

Canlı yayın yapın

Akış, mevcut takipçilerinizin yanı sıra yeni kitlelere ulaşmanın harika bir yoludur ve UR22 Kayıt Paketi, çevrimiçi olarak canlı yayın yapabilmeniz için ideal bir platform sağlar. Geri döngü işlevi kolayca Facebook Canlı veya diğer platformlar üzerinden içerik akışı sağlar — performans müzik, sohbet, oyun talimatları ya da başka bir tür olsun, ve dahil stüdyo kondansatör mikrofon ve esnek, yüksek kaliteli girdiler kitleniz üstün kalitede her şeyi duymak demek.

Teknik Özellikler

UR22C Ses Kartı

 • 32 Bit tamsayı/192 kHz
 • +48 V fantom gücüne sahip 2 A Sınıfı D-PRE mikrofon preampı
 • REV-X Reverb, Kanal Şeridi ve Gitar Amplifikatörü ile gecikmesiz DSP destekli monitörleme - ayrıca VST3 ve AU eklentileri olarak da bulunur
 • Monitör Karışım kontrolü
 • Mono anahtarı
 • 2 Mikrofon / Hat combo girişi: XLR / 6.3 mm jack - Hı-Z bir elektro gitar için giriş 2'yi açın
 • 2 Hat çıkışı: 6.3mm Jack
 • MIDI giriş ve çıkış
 • USB 3.0 güç kaynağı (USB 2.0 için isteğe bağlı bir güç kaynağı gerektirir)
 • Sağlam metal gövde
 • Boyutlar (G x Y x D): 159 x 47 x 159 mm
 • Ağırlık: 1 kg

TM01 Mikrofon

 • Elektret kondenser mikrofon
 • Yön özellikleri: Kardioid
 • Frekans aralığı: 30-20,000 Hz
 • Maks. SPL (ses basıncı seviyesi): 130 dB

ST-H01 Kulaklık

 • Empedans: 33.5 Ohm
 • Frekans aralığı: 20-20,000 Hz
 • Hassasiyet: 95 dB
 • Bağlantı: 3.5mm mini jak ve 6.3mm jak stereo fiş
Taksit Seçenekleri

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.