Facebook ile Bağlan
Nefesliler » Nefesli Aksesuar » Nefesli Susturucuları

Görseller Yükleniyor
sshhmute Trumpet Whisper On-Stage Trompet ve Kornet Surdinisshhmute Trumpet Whisper On-Stage Trompet ve Kornet Surdinisshhmute Trumpet Whisper On-Stage Trompet ve Kornet Surdini
sshhmute Trumpet Whisper On-Stage Trompet ve Kornet Surdini

Havale - Tek Çekim (%10 İndirimli)

720.36 TL

KDV Dahildir.

Taksitli Satış Fiyatı

800.40 TL

KDV Dahildir.

Toptan Satış Fiyatı

600.30 TL

KDV Dahil.

Döviz Fiyatı

69.00 USD

KDV Dahildir.

  • Ürün Özellikleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Kargo ve Garanti
  • Ürün Yorumları
  • Ürün Videosu

sshhmute Trumpet Whisper On-Stage Trompet & Kornet Surdini

'Sessiz Mükemmellik!' Sshhmute hakkında Trevor Bremner’ın Sshhmute’u tasarlamasının sebebi, yıllar boyunca en olur olmadık yerlerde ve zamanlarda alıştırma yapmak zorunda kalmasaydı. New Plymouth’taki atölyesinde yıllarca süren geliştirme sürecinin ardından Sshhmute nihayet ticari üretime geçmiş ve hem gelişmekte olan hem de profesyonel müzisyenlerin karşılayabileceği fiyat aralığındaki pirinç enstrümanlar için etkili surdin ihtiyacını karşılamak üzere piyasaya sürülmüş durumdadır. 

 
Geniş enstrüman yelpazesi New Plymouth’taki atölyesinde yıllarca süren geliştirme sürecinin ardından Sshhmute nihayet ticari üretime geçmiş ve hem gelişmekte olan hem de profesyonel müzisyenlerin karşılayabileceği fiyat aralığındaki pirinç çalgı aletleri için etkili surdin ihtiyacını karşılamak üzere piyasaya sürülmüş durumdadır. 
 
 
Sshmute’u kullanabileceğiniz enstrumanlar:
• Trompet / Kornet
• Pikolo Trompet
• Tenor Trombon
• Bas Trombon
• Korno
• Tenor Horn
• Flugel Horn (Büğülü)


Bremner Ailesi, Tasarımcıları Tanıyın… Trevor Bremner, hem Avustralya hem Yeni Zelanda’da Kornet Şampiyonu olmuştur. Aynı zamanda bahsi geçen her iki ülkede de birçok kez Şampiyonlar Şampiyonu olmuştur. İngiliz Açık Solo Yarışması’nda da dereceye girmiştir. Queensland Müzik Konservatuarı’nda orkestra şefliği ve birden fazla çalgı aleti üzerine yüksek lisans yapmıştır. Ne seviyede olursa olsun alıştırma yapmanın öneminin ve olmadık zamanlarda alıştırma yapmanın getirdiği zorlukların oldukça farkındadır. New Plymouth’ta geçirdiği zaman zarfında New Plymouth Şehir Orkestrası’nın şefliğini yapmış ve birçok öğrenciye öğretmenlik yapmıştır. Trevor tasarım, üretim ve surdinlerin montaj işine odaklanırken Betty de pazarlama ve işletmenin sorunsuz bir şekilde halledilmesinden sorumludur.
Taksit Seçenekleri

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.