Facebook ile Bağlan
Hakkımızda

Neden Biz?

Çünkü bir şeyleri doğru yapıyoruz ki 1960 yılından beri her zaman sizlerin öncelikli tercihi olduk.

1960 senesinde Ankara'da kurulan firmamız geçen her yıl içerisinde büyüyerek bugün 74 markanın Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiş durumdadır.

Misal; Yamaha, Esp, Ltd, Gibson, Epiphone, Laney, Hercules, Carlovy, Jupiter, Washburn, Kurzweil, Hannabach ve daha bir çok marka...

İstanbul'da 3 perakende mağazamız, Ankara'da 1 perakende mağazamız ve İzmir'de 1 perakende mağazamız, www.1enstruman.com online ve kurumsal satış sitesimiz ve Türkiye genelinde 600’den fazla satış noktamız ile ithal ettiğimiz enstrüman ve aksesuarlarını, amatöründen profesyoneline tüm müzik severler ile buluşturmaktayız.

Ülkemiz genelindeki güzel sanatlar liseleri, konservatuarlar, müzik fakülteleri, devlet opera ve baleleri, belediye bandoları ve askeri bandoların yaptıkları ihaleler vasıtası ile ihtiyaçlarını tedarik etmekte olup ayrıca devlet okulları ve özel okulların müzik enstrümanları ve aksesuarları ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Firmamızın misyonu, 50 kişilik ekibi ile müzik enstrümanları ve teknolojilerindeki gelişimleri yakından takip ederek ve sürekli gelişim göstererek müşteri memnuniyetini sağlamak, profesyonel yönetim yaklaşımı ve sosyal sorumluluk bilinci ile ülkemize hizmet etmektir.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.