x

Yamaha CSP-150

Yamaha CSP-150

Genel Bakış

Benim Müziğim! Benim Piyanom! Benim Yolum!

Her zaman çalmak istediğiniz şarkıları hakiki bir piyanoda deneyimleme hayallerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlayan, teknoloji harikası yenilikler ve konseptler içeren yeni Clavinova CSP serisini denediniz mi?

Sezgisel Sadelik

Akıllı telefon ve cihazlarınızdan yalnızca sezgilerinizle bile yönetebileceğiniz Smart Pianist uygulamasına hayran kalacaksınız!

Piyano Çalmak Artık Çok Kolay!

Clavinova CSP, piyano çalmanın ve müzik yapmanın keyfini çıkartmanın ne kadar kolay olabileceğini sizlere kanıtlayacaktır! Özel Clavinova Akıllı Piyanist (Smart Pianist) uygulaması, çalmak istediğiniz müziği analiz eder ve ardından sizin için bir piyano eşlik skoru oluşturur. Tek yapmanız gereken piyanonuz üzerindeki “Rehber Işıkları” takip etmek!

ADIM 1

İstediğiniz herhangi bir şarkıyı seçin…

Ses/Şarkı kütüphanenizden herhangi bir şarkıyı seçin.

ADIM 2

Ses Dosyasından Nota’ya dönüştürme…

Şarkıyı Akıllı Piyanist uygulamasına yükledikten sonra “Audio to Score” fonksiyonu akorları analiz ederek şarkıyı notalara dökecektir.

ADIM 3

Rehber Işıklar

Artık çalmaya hazırsınız! CSP-150 üzerindeki Rehber Işıklar sen sevdiğiniz şarkıları çalarken parmaklarınızı yönlendirsin!

Hızlı Başlangıç Videosu

Performans İçin Hazır!

Piyanoda performansınızı göstermeye hazır olduğunuzda aldığız keyfi hemen arttıracak Clavinova CSP’nin sunduğu dahili şarkılardan yararlanın. Ayrıca ekstra şarkılar satın almak için Yamaha MusicSoft adresini ziyaret edebilirsiniz. Piyanoda daha yolun başındaysanız bile CSP üzerindeki Rehber Işıkların size yarı yolda bırakmayacağından emin olabilirsiniz.

Tek Başınıza, Grubunuzla veya Orkestranızla

Clavinova CSP dijital piyanolar içerdiği çok çeşitli enstruman sesleriyle basit, nazik ve şık görünümünün aksine rakipsiz müzikal ifade kapasitesiyle herkesi şaşkınlık içinde bırakıyor. Rock veya Jazz tarzında grup müzikleri, Bossa Nova orkestraları ve aklınıza gelen daha bir çok müzik türü için eşlik edecebileceğiniz altyapılarla piyano çalmanın zevkini çıkarın.

Şarkı da mı söylemek istersiniz? Clavinova CSP bir mikrofon girişi ile gelmektedir ve siz şarkı söylerken eşlik etmek için vokal armonileri de yaratacaktır!

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.